Jak dokonać rezerwacji wakacji?

Formularz kontaktowy

15 + 11 =

Prosimy o kontakt z nami i zgłoszenie  terminu, ilości uczestników, zainteresowań i preferencji dotyczących podróży w oparciu o przykładowe programy wycieczek, zamieszczone na naszych stronach www.

Przeloty do Azji nie są włączone w cenę naszej oferty, lub są podane oddzielnie, do wybrania najlepszych przelotów polecamy wyszukiwarkę kayak.com.

W przypadku wyjazdów indywidualnych – podanie nam preferencji, wymagań i upodobań z Twojej strony, przymiarki do biletów lotniczych, przy pierwszym kontakcie, znakomicie przyśpieszy proces projektowania ostatecznej wersji podróży.

Prosimy też o podanie numeru telefonu – często maile dochodzą z opóżnieniem lub są traktowane jako SPAM.

W najkrótszym możliwym czasie (zwykle w ciągu kilkunastu godzin) otrzymasz odpowiedż i będziemy razem ustalać pozostałe detale podróży.

  1. Po uzgodnieniu dokładnego terminu i Twoich preferencji,  wspólnym dograniu szczegółów, wyślemy konkretną ofertę i kosztorys Twojego indywidualnego programu wakacji z poradami, rekomendacją i najnowszymi informacjami.
  2. Otrzymasz Umowę-zgloszenie i Fakturę. Wpłacasz zaliczkę rezerwacyjną  a my dokonujemy wszystkich niezbędnych rezerwacji biletów lotniczych, zakwaterowania, transferów, wycieczek, przewodników itd. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz ich potwierdzenie.
  3. W uzgodnionym czasie, zwykle 1-2 miesiące przed rozpoczęciem imprezy, po dokonaniu pełnej opłaty, otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty podróży.