TAJLANDIA - KAMBODŻA - WIETNAM

TAJLANDIA – KAMBODŻA – WIETNAM

 

Zwiedzanie i wypoczynek

Z przewagą zwiedzania .

To przykład konkretnego programu

Napisz do nas – dopasujemy go do Twoich wymagań i terminu.

Najlepsza pogoda:

Marzec-maj, Listopad.

Przepraszamy – strona w trakcie modernizacji.

Tajlandia – Kambodża – Wietnam

Type of Tour: mix Private & Group Tours
Arrival: Bangkok 11.11.14 12:30
Departure: Bangkok 01.12.14 01:55
Group of 4 pax

11.11
CHIANG MAI Witamy w krainie uśmiechu (D)
Przylot do Bangkoku 12:30. Relaks w Bangkok Airlines Lodge i przelot 15:10 do Chiang Mai, przylot 16:25. Po przylocie spotkanie z przewodnikiem. Transfer do hotelu Rainforest Boutique Hotel, zakwaterowanie. Powitalna kolacja. Nocleg w Chiang Mai.

12.11
CHIANG MAI – CHIANG RAI (B, L) Słonie i tratwy
Zwiedzanie świątyni Doi Suthep na górze w pobliżu Chiang Mai. Przejazd do Chiang Rai. Po drodze; jazda na grzbietach słoni i rafting na bambusowych tratwach po rzece. zwiedzanie świątyni White Temple . Lunch po drodze.
Zakwaterowanie w Laluna Hotel. Spacer po Nocnym bazarze. Nocleg w Chiang Rai.

13.11
CHIANG RAI (B, L) Północ Tajlandii
Przejazd do Mae Sai i krótka wizyta w Birmie. Dalej do Złotego Trójkąta i łódką do Laosu. Powrót do Chiang Rai, po drodze zwiedzanie wiosek plemion Akah i Yao. Przelot do Bangkoku, transfer do hotelu President Palace. Nocleg w Bangkoku.

14.11
BANGKOK (B, L) Ayuthaya – stara stolica Tajlandii (wycieczka grupowa)
06:30 wycieczka do Ayuthaya – starej stolicy Tajlandii, w XVII wieku jednego z największych miast świata. Podczas wycieczki lunch. Droga powrotna do Bangkoku odbędzie się łodzią po Rzece Królów. Nocleg w Bangkoku.

15.11
BANGKOK (B) Miasto Aniołów
09:00 rano, spotkanie z przewodnikiem i wycieczka po Bangkoku: targ orchidei, zwiedzanie Złotego Pałacu, świątyni Szmaragdowego Buddy, świątyni Wat Po oraz świątyni Wat Arun po drugiej stronie Rzeki Królów. Powrót do hotelu.
Nocleg w Bangkoku.

16.11 BANGKOK > ANGKOR WAT (B, L) Imperium Kmerskie
Transfer na lotnisko. Przelot 10:30 (1 godz) do Siem Reap. Transfer do hotelu. Soria Moria Boutique Hotel http://thesoriamoria.com/ Lunch.
Wycieczka do świątyń Ta Prom, Angkor Wat, Bayon, Angkor Thom, Phimeanakas, Terrace of the Elephants, Terrace of Leper King. Powrót do hotelu po zachodzie słońca ok 19:00. Czas wolny na relaks i kolację na słynnej Pub Street.

17.11 SIEM REAP (B, L) w poszukiwaniu zaginionych skarbów
Zwiedzanie świątyń, położonych w dalszej odległości od Siem Reap. Lunch podczas wycieczki. Powrót do hotelu po południu. Nocleg w Siem Reap.

18.11 SIEM REAP (B, L) największe jezioro w pd-wsch Azji
Wycieczka nad jezioro Tonle Sap. Lunch podczas wycieczki. Powrót do hotelu po południu.
Nocleg w Siem Reap.

19.11 SIEM REAP > PHNOM PENH (B) stolica Kambodży
Autobusem (ok. 6 godz) do Phnom Penh. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Transfer do hotelu The Plantation http://theplantation.asia/ i zakwaterowanie. Spacer po centralnym bulwarze nad rzeką Mekong. Nocleg w Phnom Penh.

20.11 Hanoi (Wietnam) (B)
Zwiedzanie Złotego Pałacu i Srebrnej Pagody w Phnom Penh. Po południu transfer na lotnisko i przelot do Hanoi. Transfer do Hotelu Golden Silk Boutique Hotel 4**** http://www.goldensilkhotel.com/. Relaks po podróży.

21.11 Hanoi (B, L)
Po śniadaniu 08:30 wycieczka: Pagoda na Jednej Kolumnie – całość oryginalnej konstrukcji z 1049 roku podtrzymuje jeden betonowy słup na wzór kwiatu lotosu wspierającego się na swej łodydze; mauzoleum i muzeum Ho Chi Minha, twórcy współczesnego Wietnamu; Zwiedzanie buddyjskiej Świątyni Tran Quoc nad Jeziorem Zachodnim. Lunch w jednej z najlepszych restauracji w mieście. Świątynia Literatury i najstarszy Uniwersytet w Wietnamie z 1070 roku. Niepowtarzalne przedstawienie w Teatrze Kukiełek Wodnych, charakterystyczny element Wietnamskiej sztuki. Powrót do hotelu Golden Silk Boutique Hotel.

22.11 Hanoi > Halong Bay (B, L, D) Wycieczka grupowa
08:00-08:30 wyjazd nad zatokę Halong Bay na 2-dniowy rejs luksusowym statkiem. Przejazd do Zatoki Halong. Po drodze mijamy Deltę Rzeki Czerwonej. Krótka przerwa na kawę w miasteczku Sao Do, sławnej z ręcznie wykonanych produktów jak: tkane szale, obrusy i lakierowane drewno. Przyjazd do portu Halong w samo południe, embarkacja na drewniany, klasycznie zaprojektowany statek. Żegluga tym statkiem to wspaniała okazja, by podziwiać fascynujący krajobraz z ponad tysiącem wysepek. Na statku lunch z owoców morza. Zacumowanie w zatoce przy jednej z wysp. Kąpiel i relaks na plaży. Powrót na statek. Kolacja. Można też połowić kalmary albo potańczyć przy muzyce na pokładzie Nocleg na statku w Deluxe Cabin.

23.11 Ha Long > Hanoi (B, L)
Śniadanie na statku. Kajaki lub kąpiel w zatoce. Jaskinie Sung Sot. Możliwość wejścia na szczyt jednej z wysp – podziwianie panoramy zatoki. Lunch na statku. Przyjazd do Hanoi ok. 16:30. Czas wolny. Nocleg w Golden Silk Boutique Hotel.

24.11 Hanoi> Saigon (B)
Transfer na lotnisko. Przelot do Ho Chi Min City (Saigon). Transfer do hotelu Signature Saigon Hotel 3***+ http://www.signaturesaigonhotel.com/ i zakwaterowanie. Czas wolny na relaks. Spacer po bulwarach, pamietające czasy kolonialne.

25.11 Sai Gon – My Tho – Ben Tre – Can Tho (B, L)
07:40 Wyjazd z hotelu na trzy-dniową wycieczkę. Po przyjeżdzie do My Tho wizyta w pagodzie Minh Trang; następnie podróż łódką po rzece . Po dotarciu do wysepki Tortoise będzie lunch. W mniej znanej Ben Tre płyniemy wiosłowaną łódeczką wzdłuż naturalnych kanałów pod palmami. Wizyta w lokalnej wiosce i poczęstunek miejscowymi specjałami. Następnie udamy się do Can Tho, zakwaterowanie w hotelu Ninh Kieu Hotel 3***.
26.11 Can Tho – Chau Doc – Sanktuarium Tra Su (B,L)
Przyjemna wyprawa łódką wzdłuż Mekongu na targ wodny Cai Rang – największy w całym regionie. Wizyta u lokalnych mieszkańców i lunch. Udamy się do Cau Doc a następnie na wycieczkę do sanktuarium ptaków Tra Su, podróżując małymi łódkami przez naturalne kanały w lesie i odkrywając tropikalne ptaki. W drodze powrotnej do Chau Doc, wizyta jaskini w górze Sam. Zakwaterowanie w hotelu Chau Pho 3*** Hotel.
27.11 Chau Doc – Sai Gon (B)
Następna podróż łódką; tym razem przez wioski na palach do farm rybnych. Wizyta u lokalnej mniejszości Cham i jej tradycyjnej siedzibie. Powrót do Saigonu, do hotelu Signature Saigon.
28.11 Sai Gon > Mui Ne (B)
Transfer (5 godzin) na wybrzeże, zakwaterowanie w resorcie 4**** Bamboo Village Resort., Deluxe Garden Bungalow.
29.11 Mui Ne (B)
Czas wolny.
30.11 Mui Ne > Sai Gon > Bangkok (B)
Po południu transfer na lotnisko w Saigonie. Wieczorem wylot 20:50 do Bangkoku. Przylot 22:25.
01.12 wylot 01:55

 

Informacje o ofercie

Tajlandia-Kambodża-Wietnam

CENA :  od 2350.-US$/osoba, minimum 2 uczestników

Cena obejmuje :

  • zakwaterowanie w hotelach 3*** ze śniadaniami, wymienione posiłki
  • wymienione wycieczki (prywatne) i transfery, wymienione przeloty w Azji
  • miejscowi, prywatni przewodnicy podczas wycieczek, j. angielski

Cena nie zawiera:

  • przeloty z Polski do Bangkoku i z Sajgonu do Polski,
  • napoje przy posiłkach i posiłki nie ujęte w programie ,
  • wydatki własne (mini barek, telefony, pranie, etc.)